Whatsapp İletişim

Dijital Pazarlama

Hedef kitlenize ulaşmak için reklamlardan daha iyi bir araç yoktur. Kime ulaşmak istersiniz?

  • Google Ads Reklam (“Google reklamlar ile üst sıralarda yer almak ve hedef kitlemi”…durun durun biz sizi anlıyoruz!)
  • Sosyal Medya Reklam (“Sizi sosyal medya reklamlarınızdan hatırlıyorum”u duymak mı istiyorsunuz! Aynı şeyi düşünüyoruz!)
  • E-Posta Pazarlama (Tanıtımlarınızın profesyonelce hazırlanmış bir e-mail ile yapılmasını mı istiyorsunuz? Aradığınız şey Teknoritim’de! )
  • Facebook Reklam ( Facebook’ta hedef kitlenizin yaş, cinsiyet, şehir, okul, sevdiği şeyler, katıldığı gruplar vb… birçok özelliğine göre reklam gösterimi mi yapmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz!)

Görsel

İçerik Pazarlama

Bilinçli bir pazarlama stratejisi ile projenizi yazı, fotoğraf, infografik, GIF (v.b.) araçlarla destekliyor, web sitenize ve sosyal medya hesaplarınıza daha fazla trafik çekiyor ve farkındalık oluşturuyoruz.

Görsel

Detaylı Raporlama

Reklam üzerinden yapılan tüm çalışmalar gün gün detaylı olarak takip edilerek raporlanır. Sonuçlar ayrıntılı olarak incelenir ve uzman ekibimiz tarafından arama motorları araçları üzerinden gelişmeler anlaşılır bir şekilde müşterilerimize sunulur.

Görsel

Müşteri Memnuniyeti

Siz “bu iş tamam” diyene kadar tüm uzmanlığımızla çalışmayı sürdürüyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemli.