Whatsapp İletişim

Web Tasarım

Donanımlı bir web sitesi markanızın dijital kimliğini oluşturur. Nasıl tanınmak istersiniz?

  • Kurumsal Web Tasarımı (Kurumsal kimliğinizi dijitale taşımak mı istiyorsunuz? İyi fikir! İhtiyacınız olan yaratıcılık Teknoritim’de!)
  • İşletme Web Tasarımı ( Bir oteliniz, güzellik merkeziniz, taşımacılık firmanız veya kliniğiniz mi var? İhtiyacınız olan web tasarım Teknoritim’de!)
  • ( Online satış yapmak için hala geç kalmış sayılmazsınız. Hali hazırda var olan e- ticaret sitenizin geliştirilmesi veya yeniden tasarlanması için ihtiyacınız olan destek Teknoritim’de!)

Görsel

Mobil Uyumluluk

Web trafiğinin büyük çoğunluğunun mobil cihazlar üzerinden gerçekleştiğini biliyoruz. Responsive konusunda uzmanlığımıza konuşturarak her cihazda %100 uyumla çalışan web sayfaları tasarlıyoruz.

Görsel

Canlı Grafik Tasarım

Görselliğin her şey demek olduğunu biliyoruz. Zengin içerikli doyurucu görsel tasarımlar ile web sitenizi ilgi çekici kılıyoruz.

Görsel

Entegrasyon Desteği

Geliştirdiğimiz tüm uygulamaları birbiriyle entegre olabilir şekilde tasarlıyoruz. Rahat veri alışverişiyle hem markanıza hem de web sayfalarınıza esneklik kazandırıyoruz.

Görsel

Sunucu ve Altyapı Desteği

Web tasarımlarınızın yüksek performans ile çalışabilmesi için uygulamaların üzerinde çalıştığı sunucuların bakımı, güvenliği ve ihtiyaç duyulan servislerin doğru şekilde hizmet vermesi gibi süreçleri yönetiyoruz.

Görsel

Müşteri Memnuniyeti

Siz “bu iş tamam” diyene kadar tüm uzmanlığımızla çalışmayı sürdürüyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemli.