Whatsapp İletişim

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarınızın kalitesi müşteri potansiyelinizi arttırır. Nasıl görünmek istersiniz?

  • Hesap Kurtarma \ Açma ( Var olan hesabınızı kaybettiyseniz üzülmeyin; biz yanınızdayız!)
  • Organik Etkileşim ( Tamamen gerçeğiz!)
  • Logo Tasarımı (Markanızı yansıtan akılda kalıcı ve ilgi çekici bir logo mu istiyorsunuz? O iş tamam)
  • Banner Tasarımı (Çarpıcı ve ilgi çekici bir banner tasarımı Teknoritim ile mümkün!)
  • Instagram \ Facebook Yönetimi (Markanızın reklamları ve ürünlerinizin sergilenmesi için sosyal medya hesaplarında paylaşılan kaliteli tasarımlara mı ihtiyacınız var? O tasarımlar Teknoritim’de!)

Görsel

İçerik Yönetimi

Markanızın bağlı olduğu sektörü belirleyip, bu sektöre yönelik rakip analizi, hedef kitle analizi ve ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu çıktılar doğrultusunda sosyal medya hesaplarınızı uzman ekibimizle birlikte titizlikle yönetiyoruz.

Görsel

Canlı Grafik Tasarım

Görselliğin her şey demek olduğunu biliyoruz. Zengin içerikli doyurucu post, hikaye ve banner tasarımları ile sosyal medyanızı ilgi çekici kılıyoruz.

Görsel

Sosyal Medya Reklamları

Projeniz için hangi kitleye seslenirseniz seslenin sosyal medya reklamları çok önemli bir yere sahip. Ürünlerinizi ve markanızı doğru bir şekilde sunabilmek, farklılık yaratabilmek ve müşterilerinizden sağlıklı bir geri dönüş alabilmek için Facebook, Instagram, Youtube (v.b.) aygıtlar yardımıyla markanızı destekliyoruz.

Görsel

Müşteri Memnuniyeti

Siz “bu iş tamam” diyene kadar tüm uzmanlığımızla çalışmayı sürdürüyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemli.